Тэшүүрчдийн аварга шалгаруулах "Тэмүүлэл-2016" ОУ-ын тэмцээн



Өсвөрийн тэшүүрчдийн аварга шалгаруулах “ТЭМҮҮЛЭЛ – 2016” олон улсын тэмцээнийг 2016 оны 2-р сарын 24-нд Хандгайтын мөсөн гулгуурийн талбайд амжилттай явагдаж дууслаа. Тэмцээнд 12 байгууллагын 100 гаруй тамирчид хурд хүчээ сорисон. Үүнд:

Оросын Холбооны тамирчид, Хан-Уул дүүрэг, Төрөлжсөн Сургалттай Биеийн Тамир, Спортын Дунд Сургууль, Сүхбаатар дүүрэг, Булган,  Булганы Могод сум, Булганы Хишиг-Өндөр сум, Төв, Төв аймгийн Эрдэнэ сум, Хөвсгөл, Орхон, Алтан үрэл ингэт толгой ХХК баг тамирчид оролцсон.

Тэмцээнийг 5 насны ангилалд тэшүүрийн спортын олон улсын дүрмийн дагуу Хандгайтын мөсөн гулгуурын стандартын 400м-н талбай дээр амжилттай зохион явууллаа.

            9-10 нас          300м    500м

            11-12 нас        500м    1000м

            13-14 нас        500м    1000м

            15-16 нас        500м    1000м-н зайнуудад тэмцээнийг ТСБТСДС болон МТХолбоо амжилттай сайн зохион явуулж дүнг гаргасан. МТХолбооноос томилогдсон 15 шүүгч ажилласан.

Тэмцээнийг нас бүрээр зай тус бүрт эхний 3 байр эзлүүлж өргөмжлөл мөнгөн шагналаар шагнасан.

Нас бүрийн эхний 3 байр эзэлсэн тамирчид. Үүнд:

9-10 нас                                 

ОХИД:                        300м

Г. НОМИНЖАРГАЛ

Булган

38.92

19460

1

А. ЭНХЖИН

Булган Хи\Өн

40.8

20400

2

Х.БАЯРТ-УЧИРАЛ

Төв Эрдэнэ

42.06

21030

3

            ОХИД:                        500м   

Г. НОМИНЖАРГАЛ

Булган

1.06.99

66990

1

А. ЭНХЖИН

Булган Хи\Өн

1.09.62

63620

2

М.СУВД-ЭРДЭНЭ

Төв Эрдэнэ

1.12.82

72820

3

           

ХӨВГҮҮД:     300м

Д. БАТ-ИРЭЭДҮЙ

Төв Эрдэнэ

36.2

18100

1

Б. БАТТУЛГА

ХУД

39.09

19545

2

Б. БАЯРЖАРГАЛ

ТСБТСДС

39.47

19735

3

 

ХӨВГҮҮД:     500м

Д. БАТ-ИРЭЭДҮЙ

Төв Эрдэнэ

1.00.13

60130

1

Б.ТАМИР

Төв Эрдэнэ

1.06.19

66190

2

Г.ТЭМҮҮЛЭН

Төв Эрдэнэ

1.06.63

66630

3

 

11- 12 нас      

ОХИД:                        500м

 И.ХУЛАН

Төв Эрдэнэ

1.00.38

60380

1

 Э.АНУЖИН

Орхон

1.01.72

61072

2

Ч.ДОЛЖИНСҮРЭН

Булган Хи\Өн

1.01.87

61870

3

            ОХИД:                        1000м 

 И.ХУЛАН

Төв Эрдэнэ

2.10.48

65240

1

Ч.ДОЛЖИНСҮРЭН

Булган Хи\Өн

2.10.85

65425

2

Ч.ЦЭНГЭЛБАЯР

ТСБТСДС

2.11.25

65625

3

           

ХӨВГҮҮД:     500м

А.БҮРЭНБАЯР

ХУД

52.26

52260

1

Б.МӨНХБАТ

Төв Эрдэнэ

56.56

56560

2

Э.МӨНХ-ЭРДЭНЭ

Төв Эрдэнэ

59.57

59570

3

 

ХӨВГҮҮД:     1000м

А.БҮРЭНБАЯР

ХУД

1.51.35

55675

1

Б.МӨНХБАТ

Төв Эрдэнэ

2.00.77

66385

2

Б.АЛТАНГЭРЭЛ

Орхон

2.06.49

63245

3

                       

            13 - 14 нас     

ОХИД:                        500м

Г.ЭНХЗУЛ

ТСБТСДС

53.7

53700

1

Г.НОМИН-ЭРДЭНЭ

Төв Эрдэнэ

54.64

54640

2

Х. МӨНХЗУЛ

Булган Хи\Өн

58.78

58780

3

           

ОХИД:                        1000м 

Г.ЭНХЗУЛ

ТСБТСДС

1.50.25

55125

1

Г.НОМИН-ЭРДЭНЭ

Төв Эрдэнэ

1.52.66

56330

2

Г.УЯНГА

ХУД

2.00.27

60135

3

           

ХӨВГҮҮД:     500м

ALEXANDER ESENEEV

RUSSA

46.30

46300

1

О.ОДБИЛЭГ

Төв Эрдэнэ

47.40

47400

2

Ө. ӨСӨХБАЯР

ХУД

48.53

48530

3

 

ХӨВГҮҮД:     1000м

Б.АМАРЗАЯА

Булган Могод

1.35.84

47920

1

ALEXANDER ESENEEV

RUSSA

1.36.41

48205

2

О.ОДБИЛЭГ

Төв Эрдэнэ

1.39.50

49750

3

                                   

15 16 нас

ОХИД:                        500м

Б.ГЭРЭЛТУЯА

АЛТАН ҮРЭЛ ИНГЭТ ТРЕЙД ХХК:

44.71

44710

1

Г.УЯНГА

Орхон

50.74

50740

2

БУМАНТУНГАЛАГ

Хөвсгөл

50.8

50800

3

           

ОХИД:                        1500м 

Б.ГЭРЭЛТУЯА

АЛТАН ҮРЭЛ ИНГЭТ ТРЕЙД ХХК:

2.26.02

48673

1

БУМАНТУНГАЛАГ

Хө.У,Уул

2.52.52

57506

2

Г.УЯНГА

Орхон

2.59.93

89965

3

           

ХӨВГҮҮД:     500м

MARAT KONYSHEV

RUSSA

43.45

43450

1

IVAN PETROV

RUSSA

45.7

45700

2

Ц. МӨНХДЭМБЭРЭЛ

Булган

47.28

47280

3

 

ХӨВГҮҮД:     1500м

MARAT KONYSHEV

RUSSA

2.20.01

46700.000

1

IVAN PETROV

RUSSA

2.28.75

74375.000

2

А. ХОСБАЯР

АЛТАН ҮРЭЛ ИНГЭТ ТРЕЙД ХХК:

2.29.76

49920

3

 

Тус тус насандаа эхний байруудыг эзлэсэн.

Байгууллагын дүнгээр эхний 3 байр эзлэсэн багууд:

1 -р байранд 41 оноогоор Төв Эрдэнэ сум Б. Болдбаатар дасгалжуулагчтай

2 -р байранд 69 оноогоор Хан – Уул дүүрэг Л. Алтанцэцэг дасгалжуулагчтай

3-р байранд 79 оноогоор БТСТСДС  А.Болд  дасгалжуулагчтай тус тус байр эзлэсэн.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТӨРӨЛЖСӨН СУРГАЛТТАЙ БИЕИЙН ТАМИР, СПОРТЫН ДУНД СУРГУУЛИЙН НЭРЭМЖИТ ӨСВӨР ТЭШҮҮРЧДИЙН АВАРГА ШАЛГАРУУЛАХ "ТЭМҮҮЛЭЛ-2016" ОЛОН УЛСЫН ТЭМЦЭЭНИЙ ТАМИРЧДЫН ГАРАА, АМЖИЛТ

               
           

2016. 02. 24

ОХИД              9 - 10 НАС

 

300м

   

Гараа

Зам

Тамирчдын нэрс

Байгууллага

Амжилт

Оноо

Байр

1

1

д

Х.БАЯРТ-УЧИРАЛ

Төв Эрдэнэ

42.06

21030

3

2

г

А. МӨНХЖИН

Булган Хи\Өн

42.34

21170

4

2

3

д

Э.ӨСӨХЖАРГАЛ

Төв Эрдэнэ

48.24

24120

7

4

г

Б. ЦАСАНЧИМЭГ

ХУД

42.37

21185

5

3

5

д

М.СУВД-ЭРДЭНЭ

Төв Эрдэнэ

50.15

25075

8

6

г

А. ЭНХЖИН

Булган Хи\Өн

40.8

20400

2

4

7

д

Г. НОМИНЖАРГАЛ

Булган

38.92

19460

1

8

г

Д. ЯНЖИНЛХАМ

ТСБТСДС

50.5

25250

9

5

9

д

О. МИЧИДМАА

Хөвсгөл

52.56

26260

10

10

г

О. МАРАЛМАА

Хөвсгөл

1.18.10

39050

11

6

11

д

МӨРӨНГУА

Хөвсгөл

45.49

22745

6

12

г

 

 

 

 

 

ХӨВГҮҮД         9 - 10 НАС

 

300 м

   

1

1

д

Б. БАЯРЖАРГАЛ

ТСБТСДС

39.47

19735

3

2

г

Х. ДӨЛГӨӨН

Булган

39.83

19915

6

2

3

д

Б. БАТТУЛГА

ХУД

39.09

19545

2

4

г

Г.ТЭМҮҮЛЭН

Төв Эрдэнэ

39.61

19805

5

3

5

д

Д. БАТ-ИРЭЭДҮЙ

Төв Эрдэнэ

36.2

18100

1

6

г

Д.ГАНБААТАР

Булган Хи\Өн

41.10

20550

7

4

7

д

М. БОРХҮҮ

Булган Хи\Өн

41.86

20930

9

8

г

Б.ТАМИР

Төв Эрдэнэ

39.51

19755

4

5

9

д

Б.АНХБАЯР

Төв Эрдэнэ

43.35

21675

10

10

г

М. ТЭМҮҮЛЭН

Орхон

50.32

25160

11

6

11

д

 БАЯРЖАВХЛАН

Орхон

53.27

26635

13

12

г

ЭРДЭНЭТУЛГА

Архангай

54.97

27485

14

7

13

д

ДӨЛГӨӨН

Хөвсгөл

50.59

25295

12

14

г

ЭНХХҮСЛЭН

Хөвсгөл

41.74

20870

8

8

15

д

 

 

 

 

 

16

г

 

 

 

 

 

               
               
     

ШҮҮГЧДИЙН ЗӨВЛӨЛ

   

ТӨРӨЛЖСӨН СУРГАЛТТАЙ БИЕИЙН ТАМИР, СПОРТЫН ДУНД СУРГУУЛИЙН НЭРЭМЖИТ ӨСВӨР ТЭШҮҮРЧДИЙН АВАРГА ШАЛГАРУУЛАХ "ТЭМҮҮЛЭЛ-2016" ОЛОН УЛСЫН ТЭМЦЭЭНИЙ ТАМИРЧДЫН ГАРАА, АМЖИЛТ

               
           

2016. 02. 24

ОХИД              11 - 12 НАС

 

500м

   

Гараа

Зам

Тамирчдын нэрс

Байгууллага

Амжилт

Оноо

Байр

1

1

д

 И.ХУЛАН

Төв Эрдэнэ

1.00.38

60380

1

2

г

 Н.ШИРМЭНТУЯА

ХУД

1.06.81

66810

5

2

3

д

IRINA SOLONINA

RUSSA

1.01.92

61920

4

4

г

Ч.ЦЭНГЭЛБАЯР

ТСБТСДС

1.10.07

70070

8

3

5

д

Б. ҮЖИН

СБД

1.10.36

71036

9

6

г

 Э.АНУЖИН

Орхон

1.01.72

61072

2

4

7

д

Ч.ДОЛЖИНСҮРЭН

Булган Хи\Өн

1.01.87

61870

3

8

г

ТҮВШИНЖАРГАЛ

Архангай

1.14.83

71483

10

5

9

д

Б. ХҮСЛЭНЦЭЦЭГ

Булган

1.12.06

72060

11

10

г

Б.АНУДАРЬ

Орхон

1.08.38

68380

6

6

11

д

ГЭРЭЛТУЯА

Хөвсгөл

1.09.82

69820

7

12

г

МӨНХЗАЯА

Хөвсгөл

 

 

 

7

13

д

 

 

 

 

 

14

г

 

 

 

 

 

8

15

д

 

 

 

 

 

16

г

 

 

 

 

 

ХӨВГҮҮД              11 - 12 НАС

 

500м

   

1

1

д

Б.БАТТУЛГА

ТСБТСДС

 

 

 

2

г

ALEX  LOPUHIN

RUSSA

1.10.00

70000

9

2

3

д

Б.МӨНХБАТ

Төв Эрдэнэ

56.56

56560

2

4

г

А.БҮРЭНБАЯР

ХУД

52.26

52260

1

3

5

д

Б.АЛТАНГЭРЭЛ

Орхон

59.82

59820

4

6

г

Э.МӨНХ-ЭРДЭНЭ

Төв Эрдэнэ

59.57

59570

3

4

7

д

М. ОТГОНДОРЖ

Булган

1.02.32

62320

5

8

г

БАТ-ЭРДЭНЭ

Архангай

1.11.29

71290

8

5

9

д

О.ЖАВХЛАНТӨГӨЛДӨР

Булган Хи\Өн

1.08.99

68990

6

10

г

ҮНЭНБАТ

Булган Хи\Өн

1.09.16

69160

7

6

11

д

 

 

 

 

 

12

г

 

 

 

 

 

     

 

 

 

ШҮҮГДИЙН ЗӨВЛӨЛ

   
               
               

ТӨРӨЛЖСӨН СУРГАЛТТАЙ БИЕИЙН ТАМИР, СПОРТЫН ДУНД СУРГУУЛИЙН НЭРЭМЖИТ ӨСВӨР ТЭШҮҮРЧДИЙН АВАРГА ШАЛГАРУУЛАХ "ТЭМҮҮЛЭЛ-2016" ОЛОН УЛСЫН ТЭМЦЭЭНИЙ ТАМИРЧДЫН ГАРАА

               
           

2016. 02. 24

ОХИД              13 - 14 НАС

 

500м

   

Гараа

 

Зам

Тамирчдын нэрс

Байгууллага

Амжилт

Оноо

Байр

1

1

д

Г.ЭНХЗУЛ

ТСБТСДС

53.7

53700

1

2

г

 

 

 

 

 

2

3

д

Г.УЯНГА

ХУД

59.23

59230

4

4

г

Г.НОМИН-ЭРДЭНЭ

Төв Эрдэнэ

54.64

54640

2

3

5

д

Э.НОМИНГОО

СБД

1.09.90

69900

8

6

г

Н.ХУВЬЗАЯА

Орхон

1.04.00

64000

7

4

7

д

З. ҮҮРИЙНТУЯА

Булган

1.00.85

60085

5

8

г

Б.МӨНХНАРАН

СБД

1.10.77

70770

9

5

9

д

Х. МӨНХЗУЛ

Булган Хи\Өн

58.78

58780

3

10

г

ХАШ-ЭРДЭНЭ

Архангай

 

 

 

6

11

д

НЯМТУЯА

Хөвсгөл

1.03.60

63600

6

12

г

ЦОЛМОНТУЯА

Хөвсгөл

 

 

 

7

13

д

 

 

 

 

 

14

г

 

 

 

 

 

ХӨВГҮҮД             13 - 14 НАС

 

500м

   

1

1

д

З. БАТЗОЛБОО

Булган

52.30

52300

8

2

г

Г.МӨНХ-ЭРДЭНЭ

ТСБТСДС

48.90

48900

5

2

3

д

Б.АМАРЗАЯА

Булган Могод

54.26

54260

9

4

г

Ө. ӨСӨХБАЯР

ХУД

48.53

48530

3

3

5

д

О.ОДБИЛЭГ

Төв Эрдэнэ

47.40

47400

2

6

г

ALEXANDER ESENEEV

RUSSA

46.30

46300

1

4

7

д

Б. МӨНХТУЛГА

СБД

53.85

53850

9

8

г

Г. ӨСӨХБАЯР

Төв Эрдэнэ

56.11

56110

10

5

9

д

М. ӨСӨХБАЯР

Булган Могод

48.30

48300

4

10

г

STANISLAV TIKHONOV

RUSSA

52.00

52000

6

6

11

д

ЭЛБЭГ

Хөвсгөл

52.05

52050

7

12

г

ХАШ-ЭРДЭНЭ

Архангай

58.64

58640

10

               
     

 

 

ШҮҮГЧДИЙН ЗӨВЛӨЛ

   

ТӨРӨЛЖСӨН СУРГАЛТТАЙ БИЕИЙН ТАМИР, СПОРТЫН ДУНД СУРГУУЛИЙН НЭРЭМЖИТ ӨСВӨР ТЭШҮҮРЧДИЙН АВАРГА ШАЛГАРУУЛАХ "ТЭМҮҮЛЭЛ-2016" ОЛОН УЛСЫН ТЭМЦЭЭНИЙ ТАМИРЧДЫН ГАРАА

               
           

2016. 02. 24

ОХИД              15 - 16 НАС

 

500м

   

Гараа

Зам

Тамирчдын нэрс

Байгууллага

Амжилт

Оноо

Байр

1

1

д

Э.ЭНХЗАЯА

ТСБТСДС

59.48

59480

6

2

г

Б.ГЭРЭЛТУЯА

АЛТАН ҮРЭЛ ИНГЭТ ТРЕЙД ХХК:

44.71

44710

1

2

3

д

А.СОЛОНГО

ХУД

1.01.23

61230

8

4

г

Э.МӨНХТУЯА

Төв Эрдэнэ

56.25

56250

5

3

5

д

Б. СУВД-ЭРДЭНЭ

Булган

59.72

59720

7

6

г

Г.УЯНГА

Орхон

50.74

50740

2

4

7

д

БУЛГАНЧИМЭГ

Архангай

1.14.18

74180

9

8

г

БУМАНТУНГАЛАГ

Хөвсгөл

50.8

50800

3

5

9

д

МӨНХГЭРЭЛ

Хөвсгөл

52.25

52250

4

10

г

ТҮМЭНХИШИГ

Хөвсгөл

 

 

 

 

ХӨВГҮҮД            15 - 16 НАС

 

500м

   
               

1

1

д

А. ХОСБАЯР

АЛТАН ҮРЭЛ ИНГЭТ ТРЕЙД ХХК:

 

 

 

2

г

IVAN PETROV

RUSSA

45.7

45700

2

2

3

д

ЖАРГАЛСАЙХАН

ХУД

1.12.05

72050.000

9

4

г

АМАРТҮВШИН

Орхон

51.03

51030

6

3

5

д

К.АЛДАНЫШ

Төв Эрдэнэ

48.61

48610.000

4

6

г

MARAT KONYSHEV

RUSSA

43.45

43450

1

4

7

д

Г.ХАТАНБҮВЭЙ

ТСБТСДС

1.07.76

67760.000

8

8

г

Ц. МӨНХДЭМБЭРЭЛ

Булган

47.28

47280

3

5

9

д

ЦЭРЭНПУНЦАГ

Хөвсгөл

49.37

49370

5

10

г

ЭРДЭНЭЦОГТ

Хөвсгөл

58.94

58940.000

7

     

 

 

 

 

 

ШҮҮГЧДИЙН ЗӨВЛӨЛ

     
               

 

ТӨРӨЛЖСӨН СУРГАЛТТАЙ БИЕИЙН ТАМИР, СПОРТЫН ДУНД СУРГУУЛИЙН НЭРЭМЖИТ ӨСВӨР ТЭШҮҮРЧДИЙН АВАРГА ШАЛГАРУУЛАХ "ТЭМҮҮЛЭЛ-2016" ОЛОН УЛСЫН ТЭМЦЭЭНИЙ ТАМИРЧДЫН ГАРАА

               
           

2016. 02. 24

ОХИД              9 - 10 НАС

 

500м

   

Гараа

Зам

Тамирчдын нэрс

Байгууллага

Амжилт

Оноо

Байр

1

1

д

Д. ЯНЖИНЛХАМ

ТСБТСДС

1.22.92

82920

7

2

г

Х.БАЯРТ-УЧИРАЛ

Төв Эрдэнэ

1.24.46

84460

9

2

3

д

А. ЭНХЖИН

Булган Хи\Өн

1.09.62

63620

2

4

г

Г. НОМИНЖАРГАЛ

Булган

1.06.99

66990

1

3

5

д

Б. ЦАСАНЧИМЭГ

ХУД

1.13.64

73640

4

6

г

М.СУВД-ЭРДЭНЭ

Төв Эрдэнэ

1.12.82

72820

3

4

7

д

А. МӨНХЖИН

Булган Хи\Өн

1.14.98

71498

5

8

г

Э.ӨСӨХЖАРГАЛ

Төв Эрдэнэ

1.23.25

83250

8

5

9

д

О. МИЧИДМАА

Хөвсгөл

1.22.58

82580

6

10

г

О. МАРАЛМАА

Хөвсгөл

2.07.65

12765

11

6

11

д

МӨРӨНГУА

Хөвсгөл

1.32.71

92710.000

10

12

г

 

 

 

 

 

ХӨВГҮҮД         9 - 10 НАС

 

500 м

   

1

1

д

ЭРДЭНЭТУЛГА

Архангай

1,31.56

91560

13

2

г

Б.АНХБАЯР

Төв Эрдэнэ

1.14.08

74080

8

2

3

д

М. ТЭМҮҮЛЭН

Орхон

1.39.28

99280

14

4

г

М. БОРХҮҮ

Булган Хи\Өн

1.12.23

72230

7

3

5

д

Б.ТАМИР

Төв Эрдэнэ

1.06.19

66190

2

6

г

Б. БАТТУЛГА

ХУД

1.07.76

67760

5

4

7

д

Д.ГАНБААТАР

Булган Хи\Өн

1.14.97

74970

9

8

г

 БАЯРЖАВХЛАН

Орхон

1.17.34

77340

10

5

9

д

Х. ДӨЛГӨӨН

Булган

1.11.01

71010

6

10

г

Д. БАТ-ИРЭЭДҮЙ

Төв Эрдэнэ

1.00.13

60130

1

6

11

д

Г.ТЭМҮҮЛЭН

Төв Эрдэнэ

1.06.63

66630

3

12

г

Б. БАЯРЖАРГАЛ

ТСБТСДС

1.06.66

66660

4

7

13

д

ДӨЛГӨӨН

Хөвсгөл

1.18.92

78920

11

14

г

ЭНХХҮСЛЭН

Хөвсгөл

1.21.66

81660

12

               
               
     

 

 

ШҮҮГЧДИЙН ЗӨВЛӨЛ

   
               

ТӨРӨЛЖСӨН СУРГАЛТТАЙ БИЕИЙН ТАМИР, СПОРТЫН ДУНД СУРГУУЛИЙН НЭРЭМЖИТ ӨСВӨР ТЭШҮҮРЧДИЙН АВАРГА ШАЛГАРУУЛАХ "ТЭМҮҮЛЭЛ-2016" ОЛОН УЛСЫН ТЭМЦЭЭНИЙ ТАМИРЧДЫН ГАРАА

               
           

2016. 02. 24

ОХИД              11 - 12 НАС

 

1000м

   

Гараа

Зам

Тамирчдын нэрс

Байгууллага

Амжилт

Оноо

Байр

1

1

д

Б.АНУДАРЬ

Орхон

2.26.51

73255

6

2

г

Ч.ДОЛЖИНСҮРЭН

Булган Хи\Өн

2.10.85

65425

2

2

3

д

ТҮВШИНЖАРГАЛ

Архангай

2.43.75

81875

10

4

г

Б. ҮЖИН

СБД

2.33.99

76990

7

3

5

д

 Э.АНУЖИН

Орхон

2.14.86

67430

5

6

г

 И.ХУЛАН

Төв Эрдэнэ

2.10.48

65240

1

4

7

д

 Н.ШИРМЭНТУЯА

ХУД

2.36.65

78325

9

8

г

IRINA SOLONINA

RUSSA

2.13.15

66575

4

5

9

д

Ч.ЦЭНГЭЛБАЯР

ТСБТСДС

2.11.25

65625

3

10

г

Б. ХҮСЛЭНЦЭЦЭГ

Булган

2.36.31

78155

8

6

11

д

 

 

 

 

 

12

г

 

 

 

 

 

ХӨВГҮҮД              11 - 12 НАС

 

1000м

   

1

1

д

Б.АЛТАНГЭРЭЛ

Орхон

2.06.49

63245

3

2

г

О.ЖАВХЛАНТӨГӨЛДӨР

Булган Хи\Өн

2.32.54

76270

9

2

3

д

Б.МӨНХБАТ

Төв Эрдэнэ

2.00.77

66385

2

4

г

А.БҮРЭНБАЯР

ХУД

1.51.35

55675

1

3

5

д

ALEX  LOPUHIN

RUSSA

2.09.71

64855

5

6

г

М. ОТГОНДОРЖ

Булган

2.11.95

65975

6

4

7

д

Э.МӨНХ-ЭРДЭНЭ

Төв Эрдэнэ

2.07.00

63500

4

8

г

Б.БАТТУЛГА

ТСБТСДС

 

 

 

5

9

д

БАТ-ЭРДЭНЭ

Архангай

2.31.65

75825

8

10

г

ҮНЭНБАТ

Хөвсгөл

2.17.96

68960

7

6

11

д

 

 

 

 

 

12

г

 

 

 

 

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

ШҮҮГДИЙН ЗӨВЛӨЛ

   
               
               

ТӨРӨЛЖСӨН СУРГАЛТТАЙ БИЕИЙН ТАМИР, СПОРТЫН ДУНД СУРГУУЛИЙН НЭРЭМЖИТ ӨСВӨР ТЭШҮҮРЧДИЙН АВАРГА ШАЛГАРУУЛАХ "ТЭМҮҮЛЭЛ-2016" ОЛОН УЛСЫН ТЭМЦЭЭНИЙ ТАМИРЧДЫН ГАРАА

               
           

2016. 02. 24

ОХИД              13 - 14 НАС

 

1000м

   

Гараа

 

Зам

Тамирчдын нэрс

Байгууллага

Амжилт

Оноо

Байр

1

1

д

ХАШ-ЭРДЭНЭ

Архангай

 

 

 

2

г

Б.МӨНХНАРАН

СБД

2.26.00

73000

9

2

3

д

Х. МӨНХЗУЛ

Булган Хи\Өн

2.06.35

63175

4

4

г

Э.НОМИНГОО

СБД

2.06.37

63285

5

3

5

д

 

 

 

 

 

6

г

З. ҮҮРИЙНТУЯА

Булган

2.09.25

64625

6

4

7

д

Н.ХУВЬЗАЯА

Орхон

2.11.22

65610

7

8

г

Г.ЭНХЗУЛ

ТСБТСДС

1.50.25

55125

1

5

9

д

Г.НОМИН-ЭРДЭНЭ

Төв Эрдэнэ

1.52.66

56330

2

10

г

Г.УЯНГА

ХУД

2.00.27

60135

3

6

11

д

Д. НЯМЦЭЦЭГ

Хөвсгөл

2.16.14

68070

8

12

г

 

 

 

 

 

ХӨВГҮҮД             13 - 14 НАС

 

1000м

   

1

1

д

STANISLAV TIKHONOV

RUSSA

1.47.00

53500

6

2

г

Б.АМАРЗАЯА

Булган Могод

1.35.84

47920

1

2

3

д

ALEXANDER ESENEEV

RUSSA

1.36.41

48205

2

4

г

О.ОДБИЛЭГ

Төв Эрдэнэ

1.39.50

49750

3

3

5

д

Г.МӨНХ-ЭРДЭНЭ

ТСБТСДС

1.43.12

51560

5

6

г

Б. МӨНХТУЛГА

СБД

1.57.49

58745

11

4

7

д

Ө. ӨСӨХБАЯР

ХУД

1.41.47

50735

4

8

г

М. ӨСӨХБАЯР

Булган Могод

1.47.36

53660

7

5

9

д

Г. ӨСӨХБАЯР

Төв Эрдэнэ

1.54.35

57175

8

10

г

З. БАТЗОЛБОО

Булган

1.56.48

58240

10

6

11

д

ЭЛБЭГ

Хөвсгө

1.50.52

55260

8

12

г

ХАШ-ЭРДЭНЭ

 

2.03.84

61920

12

     

 

 

 

 

ШҮҮГЧДИЙН ЗӨВЛӨЛ

   

ТӨРӨЛЖСӨН СУРГАЛТТАЙ БИЕИЙН ТАМИР, СПОРТЫН ДУНД СУРГУУЛИЙН НЭРЭМЖИТ ӨСВӨР ТЭШҮҮРЧДИЙН АВАРГА ШАЛГАРУУЛАХ "ТЭМҮҮЛЭЛ-2016" ОЛОН УЛСЫН ТЭМЦЭЭНИЙ ТАМИРЧДЫН ГАРАА

               
           

2016. 02. 24

ОХИД              15 - 16 НАС

 

1500м

   

Гараа

Зам

Тамирчдын нэрс

Байгууллага

Амжилт

Оноо

Байр

1

1

д

Э.МӨНХТУЯА

Төв Эрдэнэ

3.06.43

62143

4

2

г

А.СОЛОНГО

ХУД

3.44.64

112320

8

2

3

д

Г.УЯНГА

Орхон

2.59.93

89965

3

4

г

БУЛГАНЧИМЭГ

Архангай

 

 

 

3

5

д

Б.ГЭРЭЛТУЯА

АЛТАН ҮРЭЛ ИНГЭТ ТРЕЙД ХХК:

2.26.02

48673

1

6

г

Б. СУВД-ЭРДЭНЭ

Булган

3.26.33

103165

6

4

7

д

Э.ЭНХЗАЯА

ТСБТСДС

3.33.59

71196

7

8

г

БУМАНТУНГАЛАГ

Хө.У,Уул

2.52.52

57506

2

5

9

д

МӨНХГЭРЭЛ

Хө.У,Уул

3.10.08

95040

5

10

г

 

 

 

 

 

               

ХӨВГҮҮД            15 - 16 НАС

 

1500м

   
               

1

1

д

Ц. МӨНХДЭМБЭРЭЛ

Булган

2.33.80

76500.000

6

2

г

ЖАРГАЛСАЙХАН

ХУД

3.24.89

68296

10

2

3

д

IVAN PETROV

RUSSA

2.28.75

74375.000

2

4

г

К.АЛДАНЫШ

Төв Эрдэнэ

2.34.40

51466

7

3

5

д

MARAT KONYSHEV

RUSSA

2.20.01

46700.000

1

6

г

А. ХОСБАЯР

АЛТАН ҮРЭЛ ИНГЭТ ТРЕЙД ХХК:

2.29.76

49920

3

4

7

д

АМАРТҮВШИН

Орхон

2.41.74

53913.000

8

8

г

Г.ХАТАНБҮВЭЙ

ТСБТСДС

3.23.15

67716

9

5

9

д

ЦЭРЭНПУНЦАГ

 

2.33.00

51000

5

10

г

ЭРДЭНЭЦОГТ

 

2.32.50

50833.000

4

     

 

 

 

 

ШҮҮГЧДИЙН ЗӨВЛӨЛ

     

 

 

ТӨРӨЛЖСӨН СУРГАЛТТАЙ БИЕИЙН ТАМИР, СПОРТЫН ДУНД СУРГУУЛИЙН НЭРЭМЖИТ ӨСВӨР ТЭШҮҮРЧДИЙН АВАРГА ШАЛГАРУУЛАХ "ТЭМҮҮЛЭЛ-2016" ОЛОН УЛСЫН ТЭМЦЭЭНД ОРОЛЦСОН БАГ, ТАМИРЧИД

 

               

2016. 02. 24

1. ТӨРӨЛЖСӨН СУРГАЛТТАЙ БИЕИЙН ТАМИР, СПОРТЫН ДУНД СУРГУУЛЬ

   

 

   

ДАСГАЛЖУУЛАГЧ:      А. БОЛД

 

 

ОХИД:

       

ХӨВГҮҮД:

     

1. ЯНЖИНЛХАМ

ДЮ 0080222

9 - 10 НАС

 

1. Б. БАЯРЖАРГАЛ

   

9 - 10 НАС

2. Ч.ЦЭНГЭЛБАЯР

ЕЕ 04260109

11 - 12 НАС

 

2. Б.БАТТУЛГА

УЖ 05231134

 

11 - 12 НАС

3. Г.ЭНХЗУЛ

 

13 - 14 НАС

3. Г.МӨНХ-ЭРДЭНЭ

   

13 - 14 НАС

 

4. Э.ЭНХЗАЯА

УЖ 01231103

15 - 16 НАС

4. Г.ХАТАНБҮВЭЙ

СП 00321418

 

15 - 16 НАС

 

2. МВОU DO SHR DUSSH <>

   

 

   

ДАСГАЛЖУУЛАГЧ:      S.I Fedoseeva

 

 

ОХИД:

       

ХӨВГҮҮД:

     

1. IRINA SOLONINA

03.09.2003

11 - 12 НАС

 

1. ALEX  LOPUHIN

05.09.2003

 

11 - 12 НАС

2. STANISLAV TIKHONOV

08.12.2001

13 - 14 НАС

2. ALEXANDER ESENEEV

04.05.2001

 

13 -  14 НАС

 

         

3. IVAN PETROV

30.10.1999

 

15 - 16 НАС

         

4. MARAT KONYSHEV

19.08.1999

 

15 - 16 НАС

3. ХАН - УУЛ ДҮҮРЭГ:

               
   

ДАСГАЛЖУУЛАГЧ:      Л.АЛТАНЦЭЦЭГ

 

 

ОХИД:

       

ХӨВГҮҮД:

     

1. Б.ЦАСАНЧИМЭГ

УЖ 05323123

9 - 10 НАС

 

1. Б. БАТТУЛГА

УЖ 05302753

 

9 - 10 НАС

2. Н.ШИРМЭНТУЯА

УК 04210842

11 - 12 НАС

 

2. А.БҮРЭНБАЯР

ГИ 03300918

 

11 - 12 НАС

3.Г.УЯНГА

УЦ 03241404

13 - 14 НАС

3. Ө. ӨСӨХБАЯР

УН 01291135

 

13 - 14 НАС

 

4. А.СОЛОНГО

 

15 - 16 НАС

4. ЖАРГАЛСАЙХАН

УХ 99122213

 

15 - 16 НАС

 

                   

4. СҮХБААТАР ДҮҮРЭГ:

             
   

ДАСГАЛЖУУЛАГЧ: А.БОЛД     

 

 

ОХИД:

       

ХӨВГҮҮД:

     

1. Б. ҮЖИН

УХ 04240203

11 - 12 НАС

 

1. Б. МӨНХТУЛГА

ГИ 02281815

 

13 - 14 НАС

2.Э.НОМИНГОО

УП 03260444

13 - 14 НАС

         

 

3. Б.МӨНХНАРАН

МЮ 03221805

13 - 14 НАС

         

 

5. ТӨВ АЙМАГ :

               
   

ДАСГАЛЖУУЛАГЧ:      Б.БОЛДБААТАР

 

 

ОХИД:

       

ХӨВГҮҮД:

     

1. Х.БАЯРТ-УЧИРАЛ

 

УХ 06810105

9 - 10 НАС

 

1. Д. БАТ-ИРЭЭДҮЙ

НУ 06251517

 

9 - 10 НАС

2. И.ХУЛАН

 

НУ 04291304

11 - 12 НАС

 

2. Б.ТАМИР

УО 06240978

 

9 - 10 НАС

3. Г.НОМИН-ЭРДЭНЭ

 

УД 03221800

13 - 14 НАС

3. Г.ТЭМҮҮЛЭН

УП 05282511

 

9 - 10 НАС

 

4. Э.МӨНХТУЯА

 

НУ 00320504

15 - 16 НАС

 

4. Б.АНХБАЯР

НУ05311516

 

9 - 10 НАС

         

5. Б.МӨНХБАТ

ОС 0420312

 

11 - 12 НАС

 

       

6. Э.МӨНХ-ЭРДЭНЭ

НУ 04312331

 

11 - 12 НАС

         

7. О.ОДБИЛЭГ

НУ 01312817

 

13 - 14 НАС

5. ТӨВ АЙМАГ ЭРДЭНЭ СУМ:

             
   

ДАСГАЛЖУУЛАГЧ:      Б.БОЛДБААТАР

 

 

ОХИД:

       

ХӨВГҮҮД:

     

1. М.СУВД-ЭРДЭНЭ

 

НЮ 07270505

9 - 10 НАС

           
         

8. Г. ӨСӨХБАЯР

НУ 02280411

 

13 - 14 НАС

         

9. К.АЛДАНЫШ

НУ 99122138

 

15 - 16 НАС

6. ОРХОН АЙМАГ:

               
   

ДАСГАЛЖУУЛАГЧ:      Г. МӨНХБАТ

 

 

ОХИД:

       

ХӨВГҮҮД:

     

1. Б.АНУДАРЬ

ФД 03281125

11 - 12 НАС

 

1. М.ТЭМҮҮЛЭН

ГЮ 06212119

 

9 - 10 НАС

2. Э.АНУЖИН

УП 04210962

11 - 12 НАС

 

2. БАЯРЖАВХЛАН

ФД05322113

 

9 - 10 НАС

3. Н.ХУВЬЗАЯА

ГИ 01301909

13 - 14 НАС

 

3. Б.АЛТАНГЭРЭЛ

ГЮ 04310335

 

11 - 12 НАС

4. Г.УЯНГА

ГИ 00311900

15 - 16 НАС

 

4. АМАРТҮВШИН

ГЮ 00301224

 

15 - 16 НАС

7. БУЛГАН АЙМАГ:

               
   

ДАСГАЛЖУУЛАГЧ:     Б. БАЗАРСАД

 

 

ОХИД:

       

ХӨВГҮҮД:

     

1. Г. НОМИНЖАРГАЛ

ГЮ 06213100

9 - 10 НАС

 

1. Х. ДӨЛГӨӨН

УК 09211155

 

9 - 10 НАС

2. Б. ХҮСЛЭНЦЭЦЭГ

УО 04301943

11 - 12 НАС

 

2. М. ОТГОНДОРЖ

ГМ 04281914

 

11 - 12 НАС

3. З. ҮҮРИЙНТУЯА

ГМ 02322606

13 - 14 НАС

 

3. З. БАТЗОЛБОО

УЦ 02233112

 

13 - 14 НАС

4. Б. СУВД-ЭРДЭНЭ

ГБ 00271902

15 - 16 НАС

 

4. Ц.МӨНХДЭМБЭРЭЛ

ГЕ 00282110

 

15 - 16 НАС

                   

8. БУЛГАН АЙМАГ ХИШИГ-ӨНДӨР СУМ:

           
   

ДАСГАЛЖУУЛАГЧ:     Ц. ДЭМБЭРЭЛМАА

 

 

ОХИД:

       

ХӨВГҮҮД:

     

1. А. ЭНХЖИН

ГЮ 06262326

9 - 10 НАС

 

1. Д.ГАНБААТАР

   

9 - 10 НАС

2. А. МӨНХЖИН

ГЮ 06262303

9 - 10 НАС

 

2. М. БОРХҮҮ

   

9  - 10 НАС

3. Ч.ДОЛЖИНСҮРЭН

 

11 - 12 НАС

 

3. О. ЖАВХЛАНТӨГӨЛДӨР

 

11 - 12 НАС

4. Х. МӨНХЗУЛ

 

13 - 14 НАС

           

9. АРХАНГАЙ АЙМАГ ХАНГАЙ СУМ:

             
   

ДАСГАЛЖУУЛАГЧ:    Б. АДЬЯАЖАВ

 

 

ОХИД:

       

ХӨВГҮҮД:

     

1.ТҮВШИНЖАРГАЛ

 

11 - 12 НАС

 

1. ЭРДЭНЭТУЛГА

   

9 - 10 НАС

2. БУЛГАНЧИМЭГ

 

15 - 16 НАС

 

2. БАТ-ЭРДЭНЭ

   

11 - 12 НАС

         

3. ХАШ-ЭРДЭНЭ

   

13 - 14 НАС

10. АЛТАН ҮРЭЛ ИНГЭТ ТРЕЙД ХХК:

             
   

ДАСГАЛЖУУЛАГЧ:     Б.САНСАРБИЛЭГ

 

 

ОХИД:

       

ХӨВГҮҮД:

     

1.Б.ГЭРЭЛТУЯА

ГИ 00240101

15 - 16 НАС

 

1. А. ХОСБАЯР

ГЕ 00260111

 

15 - 16 НАС

11. БУЛГАН АЙМАГ МОГОД СУМ:

             
   

ДАСГАЛЖУУЛАГЧ       БАЛГАРМАА:    

 

 

         

ХӨВГҮҮД:

     
         

1. М.ӨСӨХБАЯР

ГЕ 03221115

 

13 - 14 НАС

         

2. Б.АМАРЗАЯА

ГЕ 01301612

 

13 - 14 НАС

                               

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТӨРӨЛЖСӨН СУРГАЛТТАЙ БИЕИЙН ТАМИР, СПОРТЫН СУРГУУЛИЙН НЭРЭМЖИТ ӨСВӨРИЙН ТЭШҮҮРЧДИЙН АВАРГА ШАЛГАРУУЛАХ "ТЭМҮҮЛЭЛ - 2016" ОЛОН УЛСЫН ТЭМЦЭЭНИЙ БАЙГУУЛЛАГЫН ОНОО

 
 

 

                                   

БАЙГУУЛЛАГА

15-16em

15-16er

13-14 em

13-14 er

11-12 em

11-12 er

9-10 em

9-10 er

Нйит оноо

байр

500

1500

500

1500

500

1000

500

1000

500

1000

500

1000

300

500

300

500

1

RUSSA

 

 

1

2

 

 

1

1

4

4

8

4

 

 

 

 

25

10

2

ТСБТСДС

5

6

6

7

1

1

5

4

7

3

9

8

5

5

3

2

77

3

3

ХАН-УУЛ ДҮҮРЭГ

7

7

7

8

4

3

3

3

5

8

1

1

4

3

2

3

69

2

4

СҮХБААТАР ДҮҮРЭГ

 

 

 

 

8

5

7

8

8

6

 

 

 

 

 

 

42

9

5

ХӨВСГӨЛ АЙМАГ

3

2

4

5

6

8

6

6

6

 

6

6

5

4

6

7

80

5

6

ТӨВ ЭРДЭНЭ СУМ

4

4

3

5

2

2

2

2

1

1

2

2

3

6

1

1

41

1

7

ОРХОН

2

3

5

6

7

7

 

 

2

5

3

3

 

 

7

9

59

6

8

БУЛГАН АЙМАГ

6

5

2

4

5

6

7

7

10

7

4

5

1

1

4

4

78

4

9

БУЛГАН МОГОД

 

 

 

 

 

 

4

7

 

 

 

 

 

 

 

 

11

2

10

БУЛГАН ХИ\ӨНДӨР

 

 

 

 

3

4

 

 

3

2

5

8

2

2

5

5

39

7

11

АЛТАН ҮРЭЛ ИНГЭТ ХХК

1

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

11

12

АРХАНГАЙ

8

 

 

 

 

 

9

 

9

9`

7

7

 

 

8

8

56

8

 



СУРТАЛЧИЛГАА
Сүүлд нэмэгдсэн